- Reklama -magazin

Doplňky, které si musíte vzít s sebou na dovolenou

Mnoho lidí si klade otázku, jaké příslušenství je vhodné vzít s sebou na dovolenou. Vyplatí se o tom zjistit víc a seznámit se s nejdůležitějšími částmi vybavení.

Plážová taška

Z doplňků, které byste si měli vzít s sebou na dovolenou, lze na prvním místě uvést kabelku. Nejvíce se doporučují plážové tašky, které jsou velmi prostorné a snadno pojmou všechny potřebné věci. Maxi modely jsou velmi často pletené, což vypadá skvěle. Určitě se stanou módním doplňkem Vaše letní stylizace. Doporučují se také modely menších kabelek, například kabelky-ledvinky značky Fila.

Sluneční brýle

Dalším doplňkem, který se Vám bude na dovolené určitě hodit, jsou sluneční brýle. Poskytují optimální ochranu očí před nadměrným vlivem slunečního záření. V současné době jsou velmi oblíbené sluneční brýle ve vintage stylu, které se hodí k mnoha různým stylizacím. Při jejich výběru byste však měli dbát také na to, aby byly optimálně přizpůsobené Vašemu tvaru obličeje.

Pokrývka hlavy

Vhodná pokrývka hlavy je také nezbytnou součástí Vašeho prázdninového výletu, proto na ni nezapomeňte. Pokrývkou hlavy může být čepice s kšiltem nebo módní bucket hat. Můžete si také vybrat slaměný klobouk, který vypadá skvěle jako doplněk k letní stylizaci a poskytuje optimální ochranu hlavy před slunečními paprsky.

Plavky

Na dovolenou si nezapomeňte vzít plavky. V tomto případě si můžete vybrat z mnoha modelů jednodílných i dvoudílných plavek. Obě řešení budou pro Vaši dovolenou ideální, takže si vyberte plavky podle svých osobních preferencí a vkusu. Mezi trendy v plážovém oblečení patří plavky v neonových barvách, zvířecí vzory a zeštíhlující plavky s vysokým pasem. Bikiny jsou vhodnější na opalování a jednodílné plavky jsou ideálním řešením do bazénu.

Pohodlné oblečení

Na dovolenou byste si také měli vzít dobře padnoucí oblečení. Doporučujeme zejména vzdušné letní šaty, jako jsou dívčí šaty španělského střihu, obálkové šaty a také vzorované boho modely. Na výběr je mnoho střihů šatů. Fungují modely mini, midi i maxi. Kromě šatů jsou skvělou volbou také maxisukně a krátké šortky. Tyto kousky šatníku budou vypadat skvěle v mnoha různých stylizacích.

Odpovídající obuv

Dalším vybavením, které byste si měli vzít na dovolenou, je vhodná obuv. Vyberte si pohodlné sandály nebo pantofle, abyste si během dovolené zajistili dostatečný tepelný komfort. Doporučuje se zejména obuv značky Adidas, která splňuje nejvyšší parametry kvality.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články